» Rok 2017
W roku akademickim 2017/2018 stypendia im. prof. Jana Zurzyckiego za osiągnięcia naukowe zostały przyznane 44 doktorantom WBBiB:
1 | Bereta Grzegorz | 23 | Marona Paulina |
2 | Czarnek Maria | 24 | Michalak Maciej |
3 | Drzał Agnieszka | 25 | Mucha Olga |
4 | Falkowski Katherine | 26 | Muszyńska Klaudia |
5 | Furso Justyna | 27 | Niewiarowska-Sendo Anna |
6 | Godlewska Urszula | 28 | Noga Sylwia |
7 | Górka Judyta | 29 | Nowak Iwona |
8 | Hoang-Bujnowicz Agnieszka | 30 | Nowak Paulina |
9 | Hydzik Marcin | 31 | Osiecka Oktawia |
10 | Jeż Mateusz | 32 | Ostrowska Dominika |
11 | Karabasz Alicja | 33 | Pabisz Paweł |
12 | Klaus Tomasz | 34 | Pachota Magdalena |
13 | Klóska Damian | 35 | Podkalicka Paulina |
14 | Kmiotek-Wasylewska Katarzyna | 36 | Sasiadek Laura |
15 | Konieczny Piotr | 37 | Stalińska Joanna |
16 | Kowolik Ewa | 38 | Trzebuniak Kamil |
17 | Kraszewska Izabela | 39 | Waligórska Irena |
18 | Krutyholowa Rościsław | 40 | Wieczorek Justyna |
19 | Kukla-Bartoszek Magdalena | 41 | Wnuk Dawid |
20 | Luty Marcin | 42 | Wolan Norbert |
21 | Łośko Magdalena | 43 | Zając Dorota |
22 | Magoch Małgorzata | 44 | Żukowska Monika |
W roku akademickim 2017/2018 stypendium naukowe MASTER otrzymały 54 osoby.
BIOTECHNOLOGIA MOLEKULARNA |
BIOCHEMIA | BIOFIZYKA |
BIONFORMATYKA |
||||
I rok | I rok | V rok | I rok | ||||
1 | Adamek Grażyna | 1 | Kadłuczka Justyna | 1 | Mularczyk Dorota | 1 | Andrys Justyna |
2 | Babyak Olena | 2 | Koczy Oliwia | 2 | Kasperkiewicz Michał | ||
3 | Demczuk Agnieszka | 3 | Lipiński Oskar | 3 | Muzyk Anna | ||
4 | Dyczko Aleksandra | 4 | Mazur Jarosław | 4 | Rychtyk Karolina | ||
5 | Kowalska Anna | 5 | Nawieśniak Kamila | 5 | Seweryn Sara | ||
6 | Krawczyk Katarzyna | 6 | Pajdzik Kinga | 6 | Żukowska Dominika | ||
7 | Gąska Piotr | 7 | Porębska Zofia | II rok | |||
8 | Surowiec Magdalena | 8 | Stopa Kinga | 1 | Gonet Sławomir | ||
9 | Synowiec Aleksandra | 9 | Wasilewska Martyna | 2 | Kania Adrian | ||
10 | Śmiałek Justyna | II rok | |||||
11 | Wątor Elżbieta | 1 | Duraczyńska Natalia | ||||
II rok | 2 | Łagosz Katarzyna | |||||
1 | Adamczyk Edyta | 3 | Piwowarczyk Rafał | ||||
2 | Barwacz Szymon | 4 | Próba Adrianna | ||||
3 | Bednarczyk Kamil | 5 | Wielento Aleksandra | ||||
4 | Bogacz Tomasz | ||||||
5 | Dolicka Dobrochna | ||||||
6 | Firlej Magdalena | ||||||
7 | Gąska Piotr | ||||||
8 | Grycuk Karolina | ||||||
9 | Guzdek Joanna | ||||||
10 | Kalita Agata | ||||||
11 | Konturek-Cieśla Anna |
W roku akademickim 2017/2018 stypendium JUNIOR za wyniki osiągnięte w procesie rekrutacji oraz za osiągnięcia naukowe przyznane zostało 55 osobom.
BIOTECHNOLOGIA | BIOCHEMIA | BIOFIZYKA | |||
I rok | I rok | I rok | |||
1 | Głowacka-Grzyb Zuzanna | 1 | Blat Artur | 1 | Modrzejewska Karolina |
2 | Gubała Urszula | 2 | Bugara Klaudia | II rok | |
3 | Jodłowska Weronika | 3 | Jurdziński Krzysztof | 1 | Wieliniec Monika |
4 | Knapik Rafał | 4 | Pacholski Michał | III rok studiów | |
5 | Laskowski Michał | 5 | Zakaszewski Daniel | 1 | Korpanty Karolina |
6 | Lelito Bartosz | II rok | |||
7 | Mencel Jan | 1 | Dróżdż Łukasz | ||
8 | Piasecka Iga | 2 | Haduch Kinga | ||
9 | Sobczyk Marek | 3 | Jazgar Konrad | ||
10 | Świerzewski Piotr | 4 | Kochanowski Paweł | ||
11 | Urbanovic Emilija | 5 | Kopaczka Kinga | ||
12 | Zyzik Magdalena | 6 | Rąpała Michał | ||
13 | Żołynia Anna | III rok | |||
II rok | 1 | Bartosik Anna | |||
1 | Babii Yana | 2 | Frosztęga Patrycja | ||
2 | Kurzejamska Zuzanna | 3 | Gawda Tomasz | ||
3 | Moskal Anna | 4 | Kanoza Michał | ||
4 | Polek Dobrochna | 5 | Korlatowicz Agata | ||
5 | Rapacz Bartosz | 6 | Kumorek Alina | ||
6 | Shumliakivska Mariana | 7 | Oleksy Aleksandra | ||
7 | Sikora Katarzyna | 8 | Pietrzak-Lichwa Krzysztof | ||
8 | Skoczek Dawid | 9 | Pudełek Maciej | ||
9 | Sokołowska Dominika | 10 | Smolarz Magdalena | ||
10 | Stanuch Kamila | 11 | Steg Anna | ||
III rok | 12 | Winiarska Karolina | |||
1 | Błażowska Natalia | 13 | Winkler Marta | ||
2 | Buniowska Izabela | ||||
3 | Karaś Agnieszka | ||||
4 | Łastowska Agnieszka | ||||
5 | Łomnicka Anita |
» Rok 2016
W roku akademickim 2016/2017 stypendia im. prof. Jana Zurzyckiego za osiągnięcia naukowe zostały przyznane 43 doktorantom WBBiB:
1 | Bereta Grzegorz | 23 | Majchrzak-Górecka Monika |
2 | Bugara Beata | 24 | Marona Paulina |
3 | Bujnowicz Łukasz | 25 | Niewiarowska-Sendo Anna |
4 | Drzał Agnieszka | 26 | Nowak Iwona |
5 | Falkowski Katherine | 27 | Nowak Paulina |
6 | Furso Justyna | 28 | Ostrowska Dominika |
7 | Główczyk Izabela | 29 | Pabisz Paweł |
8 | Janczak Monika | 30 | Podgórska Ewa |
9 | Jeż Mateusz | 31 | Sasiadek Laura |
10 | Karabasz Alicja | 32 | Stępień Piotr |
11 | Klaus Tomasz | 33 | Śniegocka Martyna |
12 | Klóska Damian | 34 | Tomczyk Mateusz |
13 | Kmiotek Katarzyna | 35 | Widziołek Magdalena |
14 | Konieczny Piotr | 36 | Wieczorek Justyna |
15 | Ewa Kowolik | 37 | Wilamowski Mateusz |
16 | Krist Bart | 38 | Wnuk Dawid |
17 | Krzanik Sylwia | 39 | Wyroba Barbara |
18 | Kukla-Bartoszek Magdalena | 40 | Zając Dorota |
19 | Kusienicka Anna | 41 | Zgłobicki Piotr |
20 | Luty Marcin | 42 | Żukowska Monika |
21 | Madej Mariusz | 43 | Źrubek Karol |
22 | Magoch Małgorzata |
W roku akademickim 2016/2017 stypendium naukowe MASTER otrzymało łącznie 60 osób.
BIOTECHNOLOGIA MOLEKULARNA |
BIOCHEMIA | BIOFIZYKA |
BIONFORMATYKA |
||||
I rok | I rok | V rok | I rok | ||||
1 | Adamczyk Edyta | 1 | Duraczyńska Natalia | 1 | Cieślewicz Alicja | 1 | Biała Ewelina |
2 | Barwacz Szymon | 2 | Listwan Stanisław | 2 | Derągowski Kamil | 2 | Garbacz Karolina |
3 | Bednarczyk Kamil | 3 | Piwowarczyk Rafał | 3 | Wójcik Judyta | 3 | Gonet Sławomir |
4 | Bogacz Tomasz | 4 | Próba Adrianna | 4 | Kania Adrian | ||
5 | Dolicka Dobrochna | 5 | Wielento Aleksandra | ||||
6 | Dźwigońska Monika | II rok | |||||
7 | Gąska Piotr | 1 | Biela Maria | ||||
8 | Kalita Agata | 2 | Kocik Justyna | ||||
9 | Konturek Anna | 3 | Kubiak Andrzej | ||||
10 | Kuleta Paula | 4 | Kubicka Cyntia | ||||
11 | Kuryłowicz Katarzyna | 5 | Pilch Magdalena | ||||
12 | Miłek Piotr | 6 | Polak Justyna | ||||
13 | Ryczek Karolina, | 7 | Rysiewicz Beata | ||||
14 | Seretny Agnieszka | 8 | Sitarz Katarzyna | ||||
15 | Sołtys Kamilla | 9 | Strączek Anna | ||||
16 | Tokarz Piotr | 10 | Tokarek Wiktor | ||||
17 | Wydorski Paweł | ||||||
II rok | |||||||
1 | Bryniarska Natalia | ||||||
2 | Cichoń Urszula | ||||||
3 | Czmoczek Alicja | ||||||
4 | Firlej Magdalena | ||||||
5 | Józefczuk Ewelina | ||||||
6 | Kopacz Aleksandra | ||||||
7 | Kraszewska Izabela | ||||||
8 | Kucz Marta | ||||||
9 | Kurleto Justyna | ||||||
10 | Michalak Maciej | ||||||
11 | Nowak Dominika | ||||||
12 | Pałka Renata | ||||||
13 | Piszczek Anna | ||||||
14 | Podkowa Adrian | ||||||
15 | Rusiecka Olga | ||||||
16 | Sawa Kajetan | ||||||
17 | Siejka Justyna | ||||||
18 | Solecka Aleksandra | ||||||
19 | Sowińska Weronika | ||||||
20 | Wlizło Agnieszka | ||||||
21 |
Żak Karolina |
W roku akademickim 2016/2017 stypendium JUNIOR za wyniki osiągnięte w procesie rekrutacji oraz za osiągnięcia naukowe przyznane zostało 51 osobom.
BIOTECHNOLOGIA | BIOCHEMIA | BIOFIZYKA | |||
I rok | I rok | I rok | |||
1 | Kaczmarczyk Igor | 1 | Gołuch Remigiusz | 1 | Burinskis Darius |
2 | Shumliakivska Mariana | 2 | Jazgar Konrad | 2 | Cetnarska Ewa |
3 | Skoczek Dawid | 3 | Kochanowski Paweł | 3 | Wieliniec Monika |
II rok | II rok | III rok studiów | |||
1 | Błażowska Natalia | 1 | Bartosik Anna | 1 | Wolska Małgorzata |
2 | Buniowska Izabela | 2 | Kanoza Michał | ||
3 | Byrska Aleksandra | 3 | Kumorek Alina | ||
III rok | 4 | Pudełek Maciej | |||
1 | Adamek Grażyna | 5 | Winiarska Karolina | ||
2 | Babyak Olena | III rok | |||
3 | Demczuk Agnieszka | 1 | Jurczak Joanna | ||
4 | Frączek Kamil | 2 | Kiel Klaudia | ||
5 | Gilewicz Martyna | 3 | Koczy Oliwia | ||
6 | Grzyb Anna | 4 | Lenard Aneta | ||
7 | Kowalska Anna | 5 | Lipiński Oskar | ||
8 | Lityńska Justyna | 6 | Mazur Jaroslaw | ||
9 | Mąka Robert | 7 | Miszczak Karolina | ||
10 | Roman Olga | 8 | Nawieśniak Kamila | ||
11 | Siadul Sylwia | 9 | Ostapczuk Weronika | ||
12 | Suder Agnieszka | 10 | Pajdzik Kinga | ||
13 | Surowiec Magdalena | 11 | Porębska Zofia | ||
14 | Synowiec Aleksandra | 12 | Stanclik Szymon | ||
15 | Szubert Filip | 13 | Stopa Kinga | ||
16 | Śmiałek Justyna | 14 | Tracz Ewa | ||
17 | Warnik Magdalena | 15 | Wasilewska Martyna | ||
18 | Wojtyniak Natalia |
» Rok 2015
W roku akademickim 2015/2016 stypendia im. prof. Jana Zurzyckiego za osiągnięcia naukowe zostały przyznane 59 doktorantom WBBiB:
1 | Adamiak Marta | 31 | Mystek Paweł |
2 | Berniak Krzysztof | 32 | Niewiarowska-Sendo Anna |
3 | Boratyn Elżbieta | 33 | Nowak Iwona |
4 | Bratek Maciej | 34 | Ossysek Karolina |
5 | Buda Aneta | 35 | Ostrowska Dominika |
5 | Bujnowicz Łukasz | 36 | Pabisz Paweł |
7 | Burmistrz Michał | 37 | Paczyński Robert |
8 | Dobosz Ewelina | 38 | Paw Milena |
9 | Furso Justyna | 39 | Podgórska Ewa |
10 | Gabruk Michał | 40 | Skupień-Rabian Bożena |
11 | Główczyk Izabela | 41 | Stach Natalia |
12 | Hoang Agnieszka | 42 | Stępień Piotr |
13 | Jagiełło-Flasińska Dominika | 43 | Szelążek Bożena |
14 | Janczak Monika | 44 | Śniegocka Martyna |
15 | Karnas Elżbieta | 45 | Świderska Bianka |
16 | Klaus Tomasz | 46 | Tomczyk Mateusz |
17 | Klóska Damian | 47 | Twarda Aleksandra |
18 | Kmiotek Katarzyna | 48 | Widziołek Magdalena |
19 | Konieczny Piotr | 49 | Wieczorek Justyna |
20 | Kosecka-Strojek Maja | 50 | Wilamowski Mateusz |
21 | Krist Bart | 51 | Wnuk Dawid |
22 | Krzanik Sylwia | 52 | Wyroba Barbara |
23 | Kukla Magdalena | 53 | Zając Dorota |
24 | Kusienicka Anna | 54 | Zegar Aneta |
25 | Lasota Sławomir | 55 | Zgłobicki Piotr |
26 | Luty Marcin | 56 | Zielińska Gabriela |
27 | Łabędź-Masłowska Anna | 57 | Źrubek Karol |
28 | Madej Mariusz | 58 | Żak Krzysztof |
29 | Magoch Małgorzata | 59 | Żukowska Monika |
30 | Majchrzak-Górecka Monika |
Stypendium JUNIOR za wyniki osiągnięte w procesie rekrutacji oraz za osiągnięcia naukowe przyznane zostało 47 osobom – studentom pierwszego, drugiego oraz trzeciego roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Biofizyka oraz studentom studiów I stopnia na kierunkach Biotechnologia i Biochemia:
BIOTECHNOLOGIA | BIOCHEMIA | BIOFIZYKA | |||
I rok | I rok | II rok | |||
1 | Foryś Radosław | 1 | Kanoza Michał | 1 | Kusiak Agnieszka |
2 | Siczek Michał | 2 | Kumorek Alina | 2 | Kurleto Damian |
3 | Wójtowicz Grzegorz (SZ)/Kowalczyk Justyna (SL) | 3 | Pudełek Maciej | 3 | Mielecki Bohun |
I rok | 4 | Wiatrzyk Małgorzata | III rok studiów | ||
1 | Czyszczoń Wojciech | II rok | 1 | Mularczyk Dorota | |
2 | Demczuk Agnieszka | 1 | Gołębiowska Katarzyna | ||
3 | Głowniak Urszula | 2 | Jurczak Joanna | ||
4 | Gołdyn Elżbieta | 3 | Kiel Klaudia | ||
5 | Grzyb Anna | 4 | Lipiński Oskar | ||
6 | Herda Kinga (SZ)/Sarad Katarzyna (SL) | 5 | Mazur Jarosław | ||
7 | Kowalska Anna | 6 | Ostapczuk Weronika | ||
8 | Lityńska Justyna | 7 | Pajdzik Kinga | ||
9 | Roman Olga | 8 | Stanclik Szymon | ||
10 | Suder Agnieszka | 9 | Stopa Kinga | ||
11 | Surowiec Magdalena | 10 | Wasilewska Martyna | ||
12 | Szubert Filip | III rok | |||
13 | Śmiałek Justyna | 1 | Dolicka Dobrochna | ||
14 | Warnik Magdalena | 2 | Duraczyńska Natalia | ||
15 | Wojtyniak Natalia | 3 | Kalita Agata | ||
III rok | 4 | Piwowarczyk Rafał | |||
1 | Barwacz Szymon | 5 | Seretny Agnieszka | ||
2 | Dźwigońska Monika | 6 | Wielento Aleksandra | ||
3 | Konturek Anna | ||||
4 | Ślusarek Karolina | ||||
5 | Tokarz Piotr |
Stypendium naukowe MASTER przeznaczone dla studentów czwartego i piątego roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Biofizyka oraz studentów studiów II stopnia na kierunkach Biotechnologia Molekularna i Biochemia otrzymało 48 osób:
BIOTECHNOLOGIA MOLEKULARNA |
BIOCHEMIA | BIOFIZYKA | |||
I rok | I rok | IV rok | |||
1 | Bryniarska Natalia | 1 | Biela Maria | 1 | Cieślewicz Alicja |
2 | Firlej Magdalena | 2 | Chwalenia Katarzyna | V rok | |
3 | Józefczuk Ewelina | 3 | Kubiak Andrzej | 1 | Nowak Paulina |
4 | Kopacz Aleksandra | 4 | Pietrzycka Róża | 2 | Pakosz Zuzanna |
5 | Kraszewska Izabela | 5 | Pilch Magdalena | 3 | Wojdyła Zuzanna |
6 | Krochmal Daniel | 6 | Polak Justyna | ||
7 | Kusior Magdalena | 7 | Rysiewicz Beata | ||
8 | Michalak Maciej | 8 | Sitarz Katarzyna | ||
9 | Podkowa Adrian | 9 | Tokarek Wiktor Jerzy | ||
10 | Sawa Kajetan | II rok | |||
11 | Solecka Aleksandra | 1 | Dutka Przemysław | ||
12 | Sowińska Weronika | 2 | Kołtun Michał | ||
II rok | 3 | Milto Katarzyna | |||
1 | Antczak Urszula | 4 | Mnich Małgorzata | ||
2 | Bereta Grzegorz | 5 | Nahotko Dominik Antoni | ||
3 | Dobosz Arkadiusz | 6 | Pamuła Filip | ||
4 | Krutyholova Rostyslav | 7 | Salerno-Kochan Anna | ||
5 | Madej magdalena | ||||
6 | Mazurek Łukasz | ||||
7 | Mucha Olga | ||||
8 | Niemiec Iga | ||||
9 | Nowak Mikołaj | ||||
10 | Olejnik Karolina Maria | ||||
11 | Podkalicka Paulina | ||||
12 | Pruś Gabriela | ||||
13 | Pydyn Natalia | ||||
14 | Zambrano Quispe Konrad | ||||
15 | Zuziak Roxana | ||||
16 | Żyła Edyta |